sale high quality swiss rolex day date mens rolex calibre 2836 2813 228398tbr 0002 champagne dial.Sub Ohm vape rolex functions legitimate sized as well as quality.

O společnosti | MAXTUBES s.r.o.

O společnosti

Společnost Maxtubes s.r.o. zajišťuje komplexní dodávky ocelových potrubních systémů pro chemický, petrochemický, energetický a strojírenský průmysl. Jedná se zejména o dodávky bezešvých a svařovaných trubek, včetně kompletního příslušenství, kolen, ohybů, redukcí, T kusů a přírub.

Veškerý dodávaný materiál zajišťujeme od výrobců z celého světa. Zaměřujeme se především na výrobce z Evropy. Vzhledem k našim mnohaletým zkušenostem v oblasti hutního materiálu jsme rozšířili také spolupráci s výrobci z Asie.

Největší důraz klademe na kvalitu dodávaného materiálu dle příslušných norem a specifikací požadovaných zákazníkem. Samozřejmostí je zajištění komplexní logistiky zahrnující přepravu, skladování a distribuci požadovaného materiálu. Vzhledem k neustálému dynamickému vývoji v oblasti hutnictví jsme díky naší flexibilitě a profesionalitě, připraveni realizovat i projekty nejvyšší náročnosti.

Strategií společnosti Maxtubes s.r.o. je udržení a rozvoj dlouhodobé spolupráce s našimi obchodními partnery, průběžné rozšiřování portfolia nabízeného materiálu a kontinuální investice do zázemí firmy, díky kterým budeme neustále zlepšovat nabízené služby.